kontaktní formulář
chci zaslat dotaz
produkty v akci
Bederní podložka TEMPUR
Do vyprodání zásob !
původní cena: 2 990 CZK
1 290 CZK
nejprodávanější produkty

Všeobecné obchodní podmínky

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY E-SHOPU  KLUB

 1.   Klub (dále jen klub) je dlouhodobý informační a věrnostní program nabízený společností H E M A X, spol. s r.o. svým zákazníkům = členům klubu. Členem klubu, pro všechny, kteří si váží svého zdraví, se může stát každý občan ČR starší 18 let (s bydlištěm na území České republiky), který souhlasí s těmito všeobecnými obchodními podmínkami a splní níže uvedené podmínky členství.
 2. Členství v klubu je bezplatné.
 3. Členství v klubu je na dobu neurčitou.
 4. Členství opravňuje člena klubu k čerpání klubových výhod.
 5. Pro vznik členství je třeba vyplnit registrační formulář na internetových stránkách http://www.hemaklub.cz. Potvrzení o nově vzniklé registraci bude zasláno mailem v nejkratším možném termínu. Součástí mailu je i potvrzení uživatelského jména a hesla.
 6. Člen může používat jen jednu registraci.
 7. Člen stvrzuje členstvím v klubu souhlas s použitím osobních údajů výhradně pro vlastní potřebu a zařazením do databáze  společnosti H E M A X, spol. s r.o..                   Společnost H E M A X, spol. s r.o považuje získané osobní údaje za vysoce důvěrné a použije je výhradně pro vlastní potřebu ve smyslu zákona 101/2000Sb., o ochraně osobních údajů.
 8. Člen dává svou registrací souhlas se zasíláním materiálů reklamních, věrnostních a marketingových akcí. Zároveň dává člen účastí a členstvím v klubu souhlas s uveřejněním svého jména na webových stránkách a jiných propagačních materiálech.
 9. Člen nese plnou odpovědnost za pravdivost údajů na registračním formuláři.
 10. Společnost H E M A X, spol. s r.o. nenese odpovědnost za případné problémy vzniklé s uvedením nepravdivých údajů.
 11. Registrovaný člen si může kdykoliv bezplatně elektronicky změnit zasílání informačních e-mailů.
 12. Členství v klubu nezavazuje člena k aktivní účasti v klubu ani uskutečňovat pravidelné, popř. nepravidelné nákupy.
 13. Společnost H E M A X, spol. s r.o. si vyhrazuje právo změnit Všeobecné obchodní podmínky klubu, popř. akci přerušit, prodloužit  či odložit nebo zrušit.
 14. Klub se zavazuje informovat své členy včas o nových možnostech čerpání klubových výhod. Zároveň se klub zavazuje informovat své členy o všech zásadních změnách v pravidlech členství. Aktuální pravidla klubu jsou vždy zveřejněna na webových stránkách http://www.hemaklub.cz
 15. Člen klubu není nikterak oprávněn jednat jménem společnosti H E M A X, spol. s r.o..
 16. Člen má právo členství ukončit a to pouze písemnou formou zasláním žádosti, stvrzenou svým podpisem, na adresu společnosti H E M A X, spol. s r.o.