kontaktní formulář
chci zaslat dotaz
produkty v akci
Matrace TEMPUR Combi 20 cm
Do vyprodání zásob !
původní cena: 34 990 CZK
15 900 CZK
nejprodávanější produkty

PRODUKTY S KOENZYMEM Q 10

Vážení zákazníci,

z naší bohaté nabídky doplňků stravy pro Vaše zdraví jsme vybrali produkty, které obsahují tělu vlastní koenzym!

KOENZYM Q 10 - látka podobná vitamínům, označovaná také jako vitamin Q

 

KOENZYM Q 10

S rostoucím věkem, při velké fyzické zátěži a tělesném oslabení v nemoci, ubývá v buňkách koenzym Q 10, který si tělo vytváří z přijímané potravy. Úbytek koenzymu se projevuje menší produkcí energie v buňkách. Tělo postrádá dostatek energie. Obsah koenzymu Q 10 v kůži klesá s věkem. U starších lidí to znamená větší tvorbu vrásek, stárnutí kůže a v neposlední řadě možnost poškození zářením. Tento koenzym také ovlivňuje počet spermií a činnost CNS. Užívání vysokých dávek Q 10 (více než 1000mg denně) snižuje projevy špatné funkce CNS až o 50%.

 

Nedostatek koenzymu Q10 způsobuje:

 • nedostatek energie
 • nesprávnou funkci srdce
 • tvorbu vrásek
 • stárnutí kůže
 • poškození zářením
 • nesprávnou činnost CNS
 • kardio-vaskulární onemocnění

 

Užívání přípravků obsahjících tento velmi důležitý koenzym, by mělo být především praviedlné a dlouhodobé. Potravou lze získat 3-10mg Q10 za den, především ze sardinek, hovězího masa, oliv a brokolice. Odbornící však doporučují vyšší příjem a to minimálně 30mg koenzymu Q 10 denně.

 

Přirozenou cestou lze koenzym Q 10 získávat z:

 • špenát
 • hovězí maso
 • výhonky vojtěšky
 • brambory
 • sardinky
 • sojové boby
 • brokolice
 • olivový olej
 • pšeničného zrna

 

NAŠE VÝROBKY OBSAHUJÍCÍ KOENZYM Q 10:

HEMA TRIO ENERGY COMPLETE

HEMABION Q 10 30 mg působí při denním užívání příznivě proti předčasnému stárnutí, posiluje srdce a imunitní systém. Úbytek koenzymu Q 10 se projevuje menší produkcí energie v buňkách. Tělo postrádá dostatek energie.

HEMA Omega 3-6-9 pomáhá udržovat správnou hladinu cholesterolu v krvi, podporuje zdraví srdce a cév, pozitivně ovlivňuje krevní tlak.

HEMA Multivitamin je doplněk stravy. Obsahuje kompletní a vyvážený poměr vitamínů,minerálních látek a stopových prvků.

1+1 HEMA BION Q 10 SUPER 30 mg

HEMA BION Q 10 SUPER působí při denním užívání příznivě proti předčasnému stárnutí, paradontóze, posiluje srdce a imunitní systém, dodává energii a pocit spokojenosti, prodlužuje aktivní život a působí také jako důležitý antioxidant. S rostoucím věkem, při velké fyzické zátěži a tělesném oslabení v nemoci, ubývá v buňkách koenzym Q 10, který si tělo vytváří z přijímané potravy.

1+1 HEMA BION Q 10 10 mg

HEMA BION Q 10 působí při denním užívání příznivě proti předčasnému stárnutí, paradontóze, posiluje srdce a imunitní systém, dodává energii a pocit spokojenosti, prodlužuje aktivní život a působí také jako důležitý antioxidant. Obsah koenzymu Q 10 v kůži klesá s věkem. U starších lidí to znamená větší tvorbu vrásek, stárnutí kůže a v neposlední řadě možnost poškození zářením.

1 + 1 HEMA BION Q 10 SUPER EXTRA 60 mg

HEMA BION Q 10 SUPER EXTRA působí při denním používání příznivě proti předčasnému stárnutí, paradontóze, posiluje srdce a imunitní systém, dodává energii a pocit spokojenosti, prodlužuje aktivní život a působí také jako důležitý antioxidant. Tento kofaktor také ovlivňuje počet spermií a činnost CNS. Užívání vysokých dávek koenzymu Q 10 (více než 1000mg denně) snižuje projevy špatné funkce CNS až o 50%.

SARAPIS - 60 kapslí

Doplněk stravy SARAPIS je vhodný zejména jako podpůrný prostředek pro ženy v období klimakteria, kdy příznivě působí na termoregulaci a schopnost koncentrace; stimuluje životní energii a podporuje správnou činnost srdce. Blahodárně působí při zvýšené únavě a podrážděnosti; pomáhá při usínání, podporuje správnou funkci močového měchýře a správný průběh menstruačního cyklu.

Obsahuje přírodní látku koenzym Q 10. Tato přírodní látka, nazývaná též jako ubichinon Q 10 nebo také vitamín Q, je významnou látkou pro reprodukci energie v buňkách.

SARAPIS - 30 kapslí

Doplněk stravy SARAPIS je vhodný zejména jako podpůrný prostředek pro ženy v období klimakteria, kdy příznivě působí na termoregulaci a schopnost koncentrace; stimuluje životní energii a podporuje správnou činnost srdce. Blahodárně působí při zvýšené únavě a podrážděnosti; pomáhá při usínání, podporuje správnou funkci močového měchýře a správný průběh menstruačního cyklu.

Obsahuje přírodní látku koenzym Q 10. Tato přírodní látka, nazývaná též jako ubichinon Q 10 nebo také vitamín Q, je významnou látkou pro reprodukci energie v buňkách.